Feminergia – weekend w poszukiwaniu kobiecej siły.
14.11.2017

Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie

 Erich Fromm

„Feminergia” – powstała z połączenia dwóch słów: „femina” (kobieta) oraz „energia” i jest zaproszeniem dla kobiet, które są chcą spędzić dwa dni przyglądając się sobie, własnym wartościom i potencjałowi, jak również swojemu życiu w jego różnych obszarach, po to by odkryć w nim te elementy, które warto docenić i „celebrować” oraz te, które być może wymagają zmiany.

„Feminergia” jest spotkaniem: spotkaniem ze sobą, z własnym wewnętrznym pięknem i siłą, ale też spotkaniem z innymi kobietami. Jest doświadczaniem bycia w grupie kobiet, otrzymywania i dawania sobie wsparcia, kobiecej energii i przyjaźni.

Aby umożliwić takie właśnie spotkanie „Feminergia”  została zaprojektowana jako weekendowy warsztat odbywających się na dwóch poziomach:

poziom odkrywania i doświadczania, na którym eksperymentujemy, doświadczamy, tworzymy – poprzez pracę z przekonaniami, wizualizacje oraz techniki kreatywne.

poziom refleksji i transferu – gdzie doświadczenia i impulsy twórcze staramy się przenieść na bardziej ogólny poziom naszego życia rozmawiając w kręgu kobiet o naszych wartościach, naszej życiowej drodze, wyzwaniach, z którymi się mierzymy, zmianach, które chciałybyśmy wprowadzić w życiu oraz pięknie i energii kobiecości.

Spotkanie ma charakter warsztatowy, rozwojowy, a nie terapeutyczny.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do kobiet, które czują potrzebę zatrzymania się i przyjrzenia się sobie i swojemu życiu, połączenia z własnym potencjałem i energią, po to by móc w bardziej świadomy sposób dokonywać wyborów oraz cieszyć się życiem.

Prowadzenie:

Eliza Zadłużna