Cardio pilates i Zdrowe plecy
10.03.2018

Cardio pilates – doskonały sposób na trening, to połączenie podstawowych zasad  pilates z  pracą cardio w szybkim tempie z podwyższonym tętnem. To idealny sposób na  poprawę wytrzymałości mięśni  i ich wydłużenie, spalenie tkanki tłuszczowej oraz  świetna stabilizacja centrum  ciała i jego prawidłowej postawy. To także czas na oddech i relaks.

Zdrowe plecy – Celem tych specjalistycznych ćwiczeń jest przeciwdziałanie bólowi pleców oraz profilaktyka właściwej postawy ciała. Przynoszą one relaks zmęczonemu kręgosłupowi, a jednocześnie wzmacniają mięśnie stabilizujące kręgosłup oraz wszystkie mięśnie posturalne i mięśnie brzucha.  Na zakończenie  dają szansę na rozluźnienie ciała i wydłużenie mięśni.

 Wskazane dla :

  • dla osób mających problemy z bolącym kręgosłupem
  • dla prowadzących siedzący tryb życia

Dodatkowo: Istniej możliwość: Nordic walking, jogging.

Prowadzenie:

Amelia Bobowska:

Trener, coach, specjalistka zdrowego stylu życia, doradca dietetyczny i masażystka. Rekordzistka świata kobiet i rekordzistka Polski w dużej formacji spadochronowej.

Specjalizuje się w warsztatach i coachingu indywidualnym w dziedzinach, takich jak: praca z celem, motywacja, rozwój osobisty wg metody Motivation Factor oraz harmonia w życiu. Prowadzi warsztaty dla studentów studiów podyplomowych na SWPS z elementów zdrowego stylu życia

Na co dzień prowadzi też zajęcia fitness, indywidualne treningi sportowe, motywuje do pozytywnej zmiany stylu życia.